Ara
Close this search box.
anasayfa-others-icon

Alkim Sağlık

Web Sitesi Geliştirme

Alkim Sağlık; mikrobiyoloji, biyokimya, seroloji, immünohematoloji, kan merkezleri ve patoloji gibi alanlarda klinik teşhis ve tedaviye yönelik malzemelerin satışını gerçekleştirmektedir. Sağlık sektörüne uyumlu, responsive web tasarımlı ve hızlı sistemli sitesini oluşturduk. Web sitelerinde UX/UI tasarımımızda minimalist ve kolay anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzü kullandık. Geliştirdiğimiz sistemlerle sitenin arka yüzünü kendi dilimiz olan yazılımla yazarak benzersiz bir teknoloji deneyimi sunduk.

Kullanıcı dostu web sitemizde hedeflenen kitlenin Alkim Sağlık ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almasını sağlıyoruz. Sitede saldırıların analizi, teknik destek, altyapı testi ve sorun giderme hareketini üstlendik. Front-end geliştirme alanında React, Next.js, Tailwind CSS, SASS ve HTML5 kullandık. Sağlık sektörüne uygun tasarımları kurduğumuz yazılıma yerleştirdik. Görsel açıdan hedef kitlenin kafası karışmadan kolay anlayabileceği tasarımlar oluşturduk.

Sitenin arka tarafında tüm sistemi çalıştıracak Back-end geliştirme alanımız var. Programlamayı yazdığımız diller arasında kendi geliştirdiğimiz yazılım dili de bulunmaktadır. Laravel PHP ve Libe CMS dillerini kullanarak dili veritabanına bağladık. Sistemin tüm mimarisini Back-end kısmında gerçekleştirdik. Maksimum verimlilikte hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlayarak kullanıcı deneyiminde ekstra kolaylık sağladık. Altyapı ve güvenlik alanında günün her saati ulaşılabilir olduğumuz için güvenle sitelerini teslim aldık.