Ara
Close this search box.
anasayfa-others-icon

BURULAŞ

Web Site Geliştirme, UX/UI Tasarım

Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BURULAŞ) unvanı ile Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım gücünü göstermektedir. Hedef kitle için özelleştirilmiş çevrimiçi platform oluşturduk.

 

Web site işlevlerinde bilgilendirme esas alınarak yazılım çözümleri sunduk. Projeyi yüksek kalitede web tabanlı çözüme dönüştürerek kullanıcıların Burulaş’ı araştırdıklarında bulacakları verileri kodladık. Burulaş’ın web varlığını istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağladık.

Front-end geliştirmede kullanıcıların arayüzde kafa karışıklığı olmadan çevrimiçi hareketlerini gerçekleştirmesini hedefledik. Web sayfalarında kullanılabilirliği artırarak ziyaretçilerin ihtiyacına yönelik tasarımlar yerleştirdik.

 

HTML5 ile web sayfasındaki yapıyı belirleyerek içeriği tanımladık. Bootstrap ile stil ve bileşenleri kullanarak sayfa düzenini oluşturduk. Modern web tasarımında anlaşılabilir tasarım diliyle kullanıcı deneyimini kolaylaştırdık. Arayüzün responsive olması ile tüm cihazlarda uyumlu hale getirdik.

Web sitesinin arka planında geliştirdiğimiz teknolojiler ve kodlarla platformu yapılandırdık. Veri tabanı bağlantılarını yönettiğimiz programlama dilleriyle sitenin ayakta kalmasını sağladık.

 

Back-end geliştirmede WordPress kullanarak kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık ve güçlü bir güvenlik sistemi kurduk. Sitenin güvence altına alınmasını sağlayarak oluşabilecek tehditleri kontrole aldık. Güvenilir, özelleştirilebilir ve hızlı altyapı ile projenin kullanıcılara sunulmasını sağladık.