Ara
Close this search box.
anasayfa-others-icon

Runkara

2023
Ankara'nın İlk Uluslararası
Yarı Maratonu

Dijital Ajans Servisi

Ankara’nın ilk uluslararası yarı maratonu unvanını taşıyan Runkara Yarı Maratonu’nun Dijital Medya Ajansı hizmetini üstlenmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Proje kapsamında; kurumsal kimliğin oluşturulmasından, 6-7-8 Ekim Koşu Günü ve sonrasına tüm süreçlerde tasarım, içerik ve web çalışmaları yürüttük.

 

DazSpor şirketi ve altında gerçekleşen Rukara organizasyonu için kurumsal kimlik çalışmalarını da içeren website hizmeti verdik. Marka sesi oluşturma aşamasından website tasarım, erişilebilirlik ve SEO çalışmalarına web varlığın oluşturulması çalışmalarını gerçekleştirdik.

"Koşmak Ruhunda Var!"

Kurumsal kimlik sürecini ilki gerçekleştirilecek organizasyon ruhunu tanımlamak ve bu ruha uygun slogan logo ve strateji çalışmalarıyla gerçekleştirdik.

 

Dijital ortam çalışmalarını dinamik ve statik çalışmalar ile birlikte marka bilinirliği özelinde 360° dijital pazarlama stratejisi ile yürüttük.

Açıkhava Çalışmalardan...

Organizasyona ait açık hava reklam ürünlerinden organizasyon sırasında kullanılan basılı materyallerde tasarım ve üretim aşamalarını gerçekleştirdik. Billboard, dijital ekran, gala standları, EXPO standları, bayraklar, tişörtler, çantalar ve daha niceleri…

 

Organizasyonun bir parçası olarak Ankara’da gerçekleştirilen tek spor ve teknoloji fuarı Runkara EXPO’nun geleneksel ve dijital mecra tanıtım çalışmalarını gerçekleştirdik. Expoya dair stand, organizasyon şeması ve basılı ürün çalışmalarında görev aldık. EXPO sürecine ait sosyal medya yönetimi, ve dijital içerik çalışmaları yürüttük.

Videoyu Oynat

SPOR VE TEKNOLOJİ FUARI 6-7-8 EKİM

Ankara Ato Congresium’da, ilki gerçekleşecek olan Runkara Expo Teknoloji ve Spor Fuarı ‘na ait tüm dijital ve geleneksel mecralardaki tanıtım çalışmaları sürdürmekteyiz.

(BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.)