Ara
Close this search box.
anasayfa-others-icon

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Web Sitesi Geliştirme, Teknik Bakım, UX/UI Tasarım

Türkiye Cumhuriyeti’nin ulaştırma, denizcilik, haberleşme, uzay ve bilgi teknolojileri alanlarında ülkeye kalkınma sağlayan bir kurumdur. Basit, temiz, görsel olarak göz alıcı ve kullanıcı dostu arayüzle sitenin kuruluşunu sağladık. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na dair kurumsal bilgilerden faaliyetlere, birimlerden bakanlığa sistematik çalışmasını sağladık. Kullanıcı deneyimi için hızlı ve sorunsuz çalışacak yazılım ile güncel teknolojiyi bakanlığımızın hizmetine verdik.

Kullanıcının ön yüzde bakanlığa dair aradığı tüm bilgilere ulaşırken kafası karışmadan kolayca erişmesini hedefledik. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na sağlam ve verimli çevrimiçi portal sunarak teknik destek olarak yanında olduk. Front-end geliştirmede Next.js, React, HTML5 ve CSS3 teknolojilerini kullandık. Görsel olarak renkleri uyumlu Header, Footer ve Mockup’lar kullanarak site ön yüzünü zenginleştirdik. Bakanlığa uygun anlaşılabilir ve kullanışlı web site hedefiyle çıktığımız yolda projeyi tamamladık.

 

İstemci hizmetlerinde kullanıcı deneyiminin serileşmesini baz aldık. Web sitesinin ön yüzünde olan tasarımı çalıştırması için kurduğumuz güçlü Back-end geliştirmelerimiz var. Laravel PHP ve Reactor CMS yazılım dillerini kullanarak sorunsuz ve hızlı sistem teknolojisini projede kullandık. Yazılımın bu diller ile çalışmasını ve veri tabanına bağlanmasını sağladık. Teknik destek ve bakım ekibimiz ile projede altyapının sorunsuz çalışmasının yanında sorunları anında çözüme kavuşturduk.