Ara
Close this search box.
anasayfa-others-icon

Turgut İlaçları

"Güçlü bağlarla geçmişten geleceğe 70 yıllık tecrübe ile..."

Türkiye’nin ilk ilaç firmalarından Fako İlaçları A.Ş ‘nin, yeni nesil yöneticileriyle beraber kurumsal dönüşümü Turgut İlaçları olarak tamamlandı. Biz de bu dönüşümün ardından markanın dijital dönüşümünde üzerimize düşen görevi yerine getirdik. 

Markanın dijital dünyadaki konumlanmasında orijin noktası olacak olan web sitesinin oluşturulma sürecini analizlerle başlattık. 

Kullanıcı dostu arayüz

Kurumsal algı mimarisi

Bu uzun soluklu analizler sonucunda iş planımızı hazırladık. Yazılım ekibimizle web sitesinin geliştirilmesi için en uygun alt yapıya karar verdik.  Daha sonra marka yetkililerimizle beraber içerik ve görsel, çeviri ve anahtar kelime çalışmalarını gerçekleştirdik.

Çalışma süreci içerisinde video, fotoğraf, montaj ve kurgu gibi kurumsal çalışmalarını da yürüttük. Markanın tesislerini, İstanbul 205 Tower ‘ın da içinde olduğu merkez ofisini yeni çekimlerle arşivledik. Aynı zamanda kimlik çalışmalarında kullandık. 

Tüm tasarım ve görsel çalışmalarını yürüttüğümüz web sitesinin UI-UX tasarımlarını gerçekleştirdik. FrontEnd kodlamada React yazılım dili ile web sitesini kodladık. Arama motoru entegrasyonlarını, tamamladıktan sonra; sunucu hizmetini sağlayarak testleri tamamladık.


Turgut İlaçları web sitesi üzerindeki tüm servisler Liberyus güvencesi altındadır.


Uzun soluklu bu çalışmayı tamamlamış olmanın haklı gururunu taşıyoruz.