EN

anasayfa-others-icon

Yazılım Çözümleriyle;

Sektöre Yön Veren Liberyus
Dijital Medya Ajansı

Yazılım çözümlerimizle projelerin çevrimiçi varlıklarını artırarak markanızı özelleştiriyoruz. Dijitalde kullanıcının ve markanın özel hissetmesi ilkemiz.

Yazılım Çözümlerimiz Neler?

Proje sürecinde çevrimiçi platformların seriliği kullanıcı deneyimi açısından çok önemlidir. Web sitesi, web portalı, masaüstü yazılım ve mobil uygulama gibi sistemlerimizle online sürecinize ev sahipliği yapıyoruz. Şirketinizin vizyonunu dijital dünyada yaşatarak hedef kitle aramasına optimizeli bir şekilde bilinirliğinizi artırıyoruz.

Yenilikçi ve kullanıcı odaklı yaklaşımıyla mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz. Deneyimli ekip ve teknolojiye olan hakimiyetimiz ile özgün ve etkileyici mobil uygulamaların hayata geçirilmesine öncülük ediyoruz. Siz de işletmenizin mobil dünyada varlık göstermesi ve kullanıcılarınıza unutulmaz deneyimler sunması için Liberyus’un uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Gelişmiş ve korumalı çevrimiçi yazılımlarımızda “tüm platformlarda eksiksiz çalışma” anahtar kelimemiz. Geniş kitlelere ulaşacak projelerde cross platform yazılımı ile kolay erişilebilirliği sağlıyoruz. Uygulama arayüzünde işletim sistemleri arasındaki farklılıklar olmadan tüm platformlarda aynı tasarımları göreceksiniz. Platformlarda herhangi bir sorunda destek ve bakım ekibimizle günün her saati yanınızdayız.

Liberyus Dijital Medya Ajansı, web sitesi geliştirme konusunda uzmanlığıyla öne çıkıyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kreatif tasarım anlayışımızla işletmenizin ihtiyaçlarına uygun, modern ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz.

Kullanıcıların web sitenize veya mobil uygulamanıza ilk temas ettiği noktada, etkileyici ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak için en son teknolojileri kullanıyoruz. Tasarımı ve kullanılabilirliği bir araya getirerek, kullanıcıları etkileyen, hızlı ve duyarlı Front-End çözümleri sunuyoruz.

Yazılım İşlerimiz