Ara
Close this search box.
anasayfa-others-icon

Tüm Yazılım hizmetlerimizde;

ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

webyazilim-photo-liberyus-1

UI-UX Tasarım

UI-UX tasarım, dijital ürünlerin başarısı için önemli bir faktördür. İyi tasarlanmış UI-UX, kullanıcıların ürünlerini kullanmaya devam etmelerini ve memnun kalmalarını sağlar.

Tasarım uzmanlarımız projenizin ihtiyacı olan tüm süreçleri, UI-UX kurallarına uygun planlayarak arayüzleri hazırlamaktadır. 

Plan doğrultusunda önce Wireframe çalışmasını hazırlar son kararlar için taslaklar sizinle paylaşılmaktadır.

Onaylanan iş planının ardından ekranlar, markanızı en doğru şekilde anlatmak üzere hazırlanır.

Kodlama aşamasından önceki son işlem prototip aşamasıdır. Onayınızla beraber kodlama aşamasına geçilir.

Web Sitesi
ve Özel Yazılımlar

Web sitesi, portal, masa üstü yazılım ve mobil uygulamalarla markanızı, dijitalde hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Kurumunuzun web üzerindeki ihtiyaçlarını sizlerin talepleri doğrultusunda projelendiriyor ve çalışma planı olarak size sunuyoruz.

Hedef kitleniz ile ürünlerinizi buluşturmak için en efektif çözümleri sunuyor, sektörünüze uygun alt yapılarla sisteminizi kuruyoruz.

12 yılı aşkın süredir geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimiz CMS Reaktör, tüm süreçleriniz için geliştirilmeye devam etmektedir. 

Yazılım uzmanlarımız, ihtiyacınız olan entegrasyonların sistem uyumluluklarına göre yazılımlarını gerçekleştirmektedir.

Güvenlik önlemlerinin başında sunucu güvenliği gelmektedir. Yazılım projelerinizin ve tarafımızdan  kurulmuş web sitelerinizin güvenliği bize emanettir.

Web sitenizin testlerini tüm tarayıcılar için gerçekleştiriyor, hataları tespit edip, ilgili düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz.

Sürekli gelişen web kütüphanelerini güncel tutmak güvenlik ve erişebilirlik için çok önemlidir. Teknik destek ve bakım hizmeti kapsamında bu hizmeti vermekteyiz.

webyazilim-photo-liberyus-2

Tüm platformlara uygun çözümlerimizle, ihtiyacınızı belirleyip, mobil uygulamalarınızı kodluyor, Yayınlıyor ve tüm destekleri sağlıyoruz..

Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan tüm yazılım çözümlerimiz için uzmanlarımızdan ücretsiz bilgi alabilir, projeniz konusunda destek talep edebilirsiniz.